Teknoloji

WhatsApp’ın Etiket Oluşturma Özelliği Ortaya Çıktı

Dünyanın en tanınmış anlık mesajlaşma uygulaması Naber Üzerinde çalışılan yeni bir özellik ortaya çıktı. Paylaşılan ekran görüntülerine göre WhatsApp, duygularını ‘görsellerle’ ifade etmeyi seven kullanıcıların sıklıkla kullandığı çıkartmaların oluşturulmasını kolaylaştırmayı planlıyor.

WhatsApp’ın iOS uygulaması için yayınladığı 23.3.77 Beta sürümünde ortaya çıkan özelliğe göre, kullanıcılar artık fotoğraf, resim veya belge gönderecekleri zaman ‘ataş’ ​​simgesine dokunduklarında ‘ataş’ ​​simgesi görüyor. WhatsApp aracılığıyla. yeni çıkartma şeklinde bir seçenek göreceklerdir. Bu seçenek, kendi etiketinizi oluşturmanızı mümkün kılacaktır.

Birkaç dokunuşla kendi çıkartmalarınızı oluşturmanıza izin verecek WhatsApp özelliğinden ilk ekran görüntüsü

WhatsApp’ın yeni çıkartma aracı şu anda geliştirilme aşamasında, bu nedenle çok fazla ayrıntıya sahip değiliz. WaBetaInfo’nun paylaştığı bilgilere göre söz konusu özellik galerinizdeki özellik. tüm görüntüleri çıkartmalara dönüştürmeyi mümkün kılacak . ‘Yeni çıkartma’ seçeneğine dokunduğunuzda galerinizden bir fotoğraf seçecek, Daha sonra resmin arka planını kaldırabilmeve üzerinde Ayarlamalar yapabileceksiniz.

WhatsApp’ın ilgili özelliği iOS 16 API’leri ile geliştiriliyor olsa da söz konusu özellik şu şekilde: WhatsApp Android Uygulamasına kesinlikle bakabiliriz. Ancak elimizde şu an sınırlı bilgi ve tek ekran görüntüsü olduğunu düşünürsek WhatsApp’ın çıkartma oluşturma aracı için biraz beklememiz gerektiğini söyleyebiliriz.

pinarhisar-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu