Haber

Kars’ta Yeni Otogar Çalışmaları Sürüyor

Kars’ta yapımı tamamlandığında önemli bir boşluğu dolduracak olan Yeni Otogar’da çalışmalar devam ediyor.

Vali / Belediye Başkan Yardımcısı Türker Öksüz’ün girişimleriyle yapımına başlanan Otogar tamamlandığında Kars modern bir otogara kavuşacak.

Vali / Belediye Başkan Yardımcısı Türker Öksüz, 2023 yılında belediyenin altyapı çalışmalarını yerinde görerek yetkililerden bilgi aldı. Öksüz, ilk olarak yapımı devam eden Kars Şehirlerarası Otobüs Terminali’ni ziyaret etti. Öksüz, şehrin en değerli ihtiyaçlarından biri olan Kars Şehir Merkezi Otogar projesinin Gazi Kars’a yakışır şekilde bir an önce hayata geçmesi gerektiğini belirtti. Öksüz, firma çalışanlarına otogarın kısa sürede tamamlanması için talimat verdi.

Vali7 Belediye Başkan Yardımcısı Türker Öksüz, kentin birçok noktasında yapılan sıcak asfalt yol çalışmalarını yerinde görerek ilgili birim amirlerinden bilgi aldı. Öksüz, çalışmaların kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını kaydetti.

Vali Yardımcısı/Belediye Başkan Yardımcısı Türker Öksüz’e Vali Yardımcısı, Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Taşkın ve ilgili birim yöneticileri eşlik etti. – KARS

nurdagihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu