Haber

Koca: Enfeksiyonun etkileri azalır

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bu sabah görüştüğünü belirterek, Erdoğan’ın sağlık durumunun uygun olduğunu söyledi.

Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımızın sağlık durumunu hepinizin yakından takip ettiğinizi biliyorum. Bu sabah yanlarındaydım. Hepinize çok selam gönderiyor. Sağlığı gayet iyi. Gastroenterit enfeksiyonu azaldı. Bir an önce programlarına devam etmek istiyor. Geçmiş olsun dileklerini ileten, dua ve selamlarını ileten tüm hemşerilerimize teşekkürlerini iletti.”

Cumhurbaşkanlığı Bağlantı Lideri Fahrettin Altun, sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, sosyal medyada Erdoğan’ın hastaneye kaldırıldığı yönündeki söylentileri net bir şekilde yalanladı.

Erdoğan Salı akşamı Ülke TV-Kanal 7 ortak yayınına katıldı. Erdoğan yayın sırasında rahatsızlandı ve canlı yayına bir süre ara verildi. Aradan sonra Erdoğan, 14 Mayıs seçim kampanyası sırasında nezle olduğunu belirtti. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Erdoğan’ın dün Kırıkkale, Yozgat ve Sivas’ta düzenlediği programlara katıldı.

DW/EC, BU

Mani olmadan DW Türkçe’ye nasıl ulaşabilirim?

haber-camliyayla.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu