Teknoloji

Counter-Strike 2 Üzerinde Çalışıyor Olabilir

Şimdilik resmi bir açıklama olmasa da Valve öyle görünüyor. Karşı Saldırı 2üzerinde çalışıyor Kaynak 2Motorla birlikte geliştirileceği söylenen yeni oyunun iddialarının detayları haberimizde.

Oynaması ücretsiz olan Counter-Strike: Global Offensive, 2012 yılında PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için çıkmıştı. Oyunun Source Engine ile geliştirilen ve internet kafenin doğuşuna vesile olan Steam versiyonu. Çocukluğumuzdaki kültür, 2018’in prestijiyle artık ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunuluyordu.

Counter Strike 2 Geliyor mu?

Bu arada oyunculardan yoğun ilgi görmeye devam eden Counter-Strike: Global Offensive için bir devam oyunu gelebilir. Geçtiğimiz günlerde NVIDIA tarafından yayınlanan sürücüde, Valve hakkında sızdırdığı bilgilerle tanınan ‘gabefollower’, ‘ csgos2.exe‘ Ve ‘ cs2.exe ‘, iki farklı aplikasyon ibaresi tespit edilmiştir. Bu da Source 2 motoruyla geliştirilen yeni Counter-Strike: Global Offensive oyunu için çalışmaların olduğunu düşündürdü.

Bu gelişmenin ardından ortaya atılan tezlere göre çalışmalarını gizlilik içinde sürdüren Valve, çok yakında oyuncuların karşısına çıkacak. Nisan ayında çıkması beklenen beta ile birlikte Counter-Strike: Global Offensive 2 ile tanışma fırsatı bulacağız.

Valve genel merkezinde profesyonel FPS oyuncuları tarafından denendiği söylenen yeni oyunun Counter-Strike: Global Offensive’in yerini alıp almayacağı şu an için bilinmiyor. Ancak geçtiğimiz günlerde gabefollower adlı kullanıcı tarafından Valve’ın Counter-Strike: Global Offensive oyununun Source 2 motoru üzerindeki testleri Aralık ayından bu yana Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde üçüncü taraf kalite kontrol şirketleriyle birlikte yürüttüğü iddia edilmişti. Bu iddiayı güvenilir olduğunu söylediği bir kaynaktan aktardığı bilgilerle ortaya koyduğunu söylüyor.

haber-gemlik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu