Ekonomi

Togg, “Çalışmak İçin Harika Bir Yer” sertifikasını tekrar kazandı

Togg, küme şirketleri Siro ve Trugo ile birlikte Great Place tarafından yürütülen çalışan deneyimi araştırmasında kendi çalışanları tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda üst üste ikinci kez “Great Place to Work” sertifikasına layık görüldü. kurum kültürü konusunda küresel ve bağımsız bir otorite olan Work Institute’a.

Togg’un açıklamasına göre Togg, insan ve güven odağıyla inşa ettiği başarılı kurum kültürünü 2021’de aldığı “Great Place to Work” sertifikasıyla Togg arasında Great Place to Work Enstitüsü tarafından yapılan değerlendirmeyle kanıtladı. , Trugo ve Siro çalışanları. almaya değerdi.

Enstitü tarafından gerçekleştirilen “Çalışan Deneyimi Araştırması”nda Togg, Trugo ve Siro ekiplerinin kurum kültürü açısından ortak noktaları, ekiplerin şirketlerine duyduğu gurur ve kadro ruhu oldu.

Kurum kültürü konusunda uluslararası bir otorite olan ve 5 kıtada 60’tan fazla ülkede araştırma yapan Great Place to Work Enstitüsü, çalışan deneyimi araştırmalarında güvenilirlik, saygı, adalet, grup ruhu ve gururu ana kriterler olarak alıyor. Bu bahislerin etrafındaki ortak sonuç, şirkette çalışanların inanç ve memnuniyetlerini ölçen “güven endeksi” sonuçlarını belirlemektedir.

Dünya çapında 100 milyondan fazla çalışan bağlılığı anketinden derlenen verilerle desteklenen çalışma, Togg’un yüksek inanç kültürüne sahip bir iş yeri olduğunu gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu