Yaşam

Müge Anlı’da babası tarafından kaçırılan 17 günlük kocasını arayan Nurten şiddet nedeniyle tanınmaz hale geldi!

Müge Anlı’ya, teyzesinin oğlu Mustafa ile birlikte kaçan ve diğer kuzeni henüz 17 günlükken diğer kuzeni ile evlenmesini isteyen babasının, kocasını kaçırıp öldürdüğünü savunarak başvuran Nurten Nur, tekrar yardım istedi. baba tarafından yakınları tarafından dövülerek öldürüldüğü!

Geçtiğimiz aylarda 21 yaşındaki Nurten isimli kız çocuğu, 17 günlük kocasının babası tarafından kaçırılıp öldürüldüğünü iddia ederek Müge Anlı’ya başvurmuştu.

Olayı kısaca şöyle özetlersek ?

Nurten ve Mustafa Teyze’nin çocukları. Nurten’in babasının Nurten’le evlenmek istediği diğer kuzeni Onur’dur. Nurten ve Mustafa birbirlerine aşık oldular ve Onur, babasının istememesine rağmen ‘Nurten benim kardeşim’ dedi. Mustafa ile birlikte kaçan Nurten, babasının onları hiç yalnız bırakmadığını, sürekli ölümle tehdit edildiğini söylüyor. Nurten, Müge Anlı’ya başvurarak, 17 günlük evliyken eşi Mustafa Onur’un ‘gel gör’ vaadiyle çıkarıldığını ve bir daha kendisinden haber alınmadığını söyledi.

Birkaç gün sonra Onur’un annesi, Mustafa’yı Onur’un öldürmüş olabileceğini söyleyerek herkesi şaşırttı. Daha sonra güvenlik güçleri tarafından gözaltına alındı.

Öldürüldüğü sanılan Mustafa’dan aylar geçmesine rağmen bir haber alınamadı. Kolluk kuvvetleri hala soruşturma yürütüyor.

Asıl haber Nurten’den geldi ve gördüklerimize şaşırdık.

Nurten, evinin basıldığını, babası ve baba tarafından şiddet gördüğünü öne sürerek adalet aradığını söyledi.

Evini basmaya gelenlerin de Mustafa’nın öldürülüp gömüldüğünü söylediğini de iddia etti…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu