Haber

İstanbul Kartal’da İki Genç Kadın Ölü Bulundu

İstanbul’un Kartal ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi’nde 4 katlı binanın birinci katındaki dairede iki kadının cansız bedenleri bulundu. Kadınları öldürdüğünden şüphelenilen Mustafa P. isimli kişinin de intihar girişiminde bulunduğu ancak daha sonra yaralanarak hastaneye başvurduğu ve sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

İstanbul Kartal’da sabah saatlerinde ihbar üzerine ihbar alan polis ekipleri, Cumhuriyet Mahallesi’nde ihbar edilen adrese gitti. Polis kaynaklarından alınan bilgiye göre, polis ekipleri Pendik’te bir noterde katip olarak çalışan Dilara G.’yi (23) Mustafa P.’nin evinde duşakabindeki banyoda kanlar içinde ve vefat etmiş halde buldu. etrafında şırıngalar. Bir elektronik firmasında çalıştığı öğrenilen Cansu D. (30) isimli kadın aynı konutta boğazı derin kesiklerle oturma odasında ölü bulundu.

İki genç kadını öldürdüğünden şüphelenilen Mustafa P.’nin bileklerini keserek intihara teşebbüs ettiği ancak kendi imkanlarıyla hastaneye gittiği ve hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Polisin verdiği bilgiye göre, söz konusu adreste yapılan aramada uyuşturucu madde, şizofreni ilaçları ve şırınga bulundu.

Hayatını kaybeden iki kadın hakkında ailelerinin de kayıp başvurusunda bulunduğu bildirildi.

dicle-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu