Haber

ISFALT 4.0 teknolojisine uyumlu tesis

İSTANBUL (İGFA) –İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), kullanım ömrünü tamamlayan 36 yıllık İSFALT Mahmutbey Asfalt Fabrikasını modernize ederek yeniden hizmete açtı.

“Yeni Yatırımlar, Yeni Atılımlar” sürecinde tamamlanan fabrikanın yeniden açılışı; İBB Lideri Ekrem İmamoğlu, CHP milletvekilleri Ali Gökçek, Suat Özçağdaş, Turan Taşkın Özer, Özgür Karabağ, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, CHP Başbakan üyesi Sevgi Kılıç ve CHP İBB Küme Başkan Yardımcısı Tarık Balyalı’nın katılımıyla gerçekleştirildi. Törende sırasıyla; İSFALT Genel Müdürü Burak Korzay ve İmamoğlu birer konuşma yaptı.

Modern tesisin açılış töreninde konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İSFALT’ın göreve geldiğinde kurumun ihalelerine bile giremeyecek durumda olduğunu belirtti.

Önder İmamoğlu, “Devletin yanı sıra devlete de yüz milyonlarca lira borcu olan ve kapatılmak üzere olan bir kurumdu” diyen Önder İmamoğlu, şöyle devam etti: “Bu kurumun genel merkezine gittiğimizde Kadıköy-Üsküdar sınırında moralsiz, iş üretmeyen bir tesise gittik. Artık morali yüksek, Ar-Ge’ye yatırım yapan, yenilikçi tesisler kuran, mutlu çalışan insanları, piyasayla iyi ilişkileri olan ve aynı zamanda saygın bir kuruma dönüştü. Yaptığımız her işte üretken, öncü ve örnek olmanın sorumluluğuyla hareket ederiz. Ancak bu şekilde gelişebiliriz”.

haberaraban.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu